Eestlaetav pesumasin Bosch WGB256ABSN

Eestlaetav pesumasin Bosch WGB256ABSN

Eestlaetav pesumasin Bosch WGB256ABSN

Eestlaetav pesumasin Bosch WGB256ABSN

Eestlaetav pesumasin Bosch WGB256ABSN
Eestlaetav pesumasin Bosch WGB256ABSN
Kategooriad
Eripakkumised
Eestlaetav pesumasin Bosch WGB256ABSN

Eestlaetav pesumasin Bosch WGB256ABSN


1 050€
KM-ta: 860.66€
Kuumakse al. 35.24 EUR Tootja: Bosch
Tootekood: WGB256ABSN
Saadavus: Küsi tarneaega
Kogus:  
      Maksmine

Meie e-poes on võimalik tasuda ülekandega, sularahas, ESTO järelmaksuga.

14 päevane tagastusõigus

Kauba saate tagastada 14 päeva jooksul

Esita päring

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
• i-DOS – mõõdab automaatselt välja täpselt vajaliku koguse pesuvahendit ja vett.
• Home Connect – nutikad kodumasinad muudavad igapäevaelu lihtsamaks.
• Parim energiatõhususklass – A-klassi seade aitab Sul energiat säästa.
• ActiveWater Plus – automaatne pesukoguse tuvastus võimaldab isegi pooltäis masina puhul vett säästa.
• SpeedPerfect – täiuslik puhtus kuni 65% lühema ajaga*.
i-DOS-i automaatne doseerimissüsteem. Säästa vett ja pesuvahendit
i-DOS-i automaatne doseerimissüsteem aitab Sul oma pesu eest parimal moel hoolt kanda. Sul on vaja vaid pesuvahendi ja loputusvahendi lahtrid täita, misjärel i-DOS-i andurid mõõdavad iga pesukorra jaoks välja täpselt vajaliku koguse pesuvahendit ja vett. Nii säästab see pesuvahendit ja ennetab mittevajalikku loputamist.

Home Connect. Nutikad seadmed muudavad elu lihtsamaks
Tulevik on kohal ja koputab Sinu uksele. Home Connect toob nutitehnoloogia Sinu kodumasinatesse ja võimaldab juhtida neid telefoni või tahvelarvutiga.

Easy Start Guide
Pesule sobiliku programmi valimine võib olla keeruline ja tulemus jääda kaugele suurepärasest. Home Connect koos funktsiooniga Easy Start Guide aitab mõistatamisele lõpu teha ja soovitab Sulle alati täpselt õiget programmi – otse Sinu mobiilseadmes. Iga kord. Ja iga pesuga. Selleks pead lihtsalt sisestama Home Connecti rakendusse pesu värvi, materjali tüübi ja määrdumisastme. Nii saad hõlpsalt täpselt sobiliku programmi valida ja saavutad iga pesuga suurepärase tulemuse.

Kaugjälgimine ja -juhtimine. Kanna oma pesu eest hoolt distantsilt.
Pesupesemine ei ole ilmselt kellegi meelistegevus – eriti kui on kiire ja pole aega oodata, et masin tsükli lõpetaks. Boschi Home Connecti funktsiooniga pesumasinaga on Sinu pesu täielikult Sinu kontrolli all. Saad kasutada mobiilseadet, et juhtida ja jälgida pesumasinat distantsilt. Kuna saad nüüd liikvel olles oma pesumasinat hallata, toimivad asjad Sinu kodus täpselt nii, nagu soovid, isegi kui Sind ei ole seal.

Tõukemärguanded. Pesumasin hoiab Sind toimuvaga kursis
Ootamine, et pesutsükkel lõppeks, võib raisata aega ja põhjustada stressi – eriti kui Sul on tihe päevakava. Home Connect võimaldab Sul oma aega paremini ära kasutada. See saadab pesumasinast otse Sinu mobiilseadmesse tõukemärguandeid ning kuvab Sulle programmi oleku ja muud kasulikku teavet. Mitme asja korraga tegemine nii kodus kui ka liikvel olles muutus nüüd pisut lihtsamaks.

Kaugdiagnostika
See võib olla üsna tülikas, kui kodumasinad ei tööta korralikult. Siinkohal tuleb appi kaugdiagnostika*. Helista lihtsalt Home Connecti klienditeenindusele ja leppige kokku kaugdiagnostika aeg. Seejärel diagnoosib teenindusmeeskond Sinu seadet distantsilt, tuvastab probleemi ja annab Sulle vajalikku nõu. Kui see osutub vajalikuks, tuleb tehnik kõigi vajaminevate varuosadega Sinu koju probleemi lahendama. Nutikas tugi, nutikad lahendused. * Teenuse saadavus sõltub asukohast.

Home Connect. Sinu pesumasin teeb seda, mida Sina käsid.
Tänu meie koostööle Amazon Alexaga saad nüüd oma pesumasinat häälkäsklustega juhtida. Uuri, kas Alexa äpi Home Connect funktsioon ühildub sinu riigi ja keelega. Aktiveeri funktsioon, et Amazon Alexa oma pesumasinaga ühendada.

ActiveWater Plus
Pole vahet, kui vähe Sa masinasse pesu paned – meie ActiveWater Plusi tehnoloogia tagab suurepärase tulemuse, kasutades iga tsükli puhul ainult vajalikus koguses vett. See aitab säästa vett isegi pooltühja masina puhul. Tänu ülimalt tõhusale veehaldustehnoloogiale tuvastatakse automaatselt masinasse pandud pesu hulk ja veetarbimist kohandatakse selle põhjal. Nii on võmalik säästa väiksemate pesukoguste pesemisel kuni 50% vett.* * ActiveWater Plus kohandab veekogust automaatselt riiete hulga põhjal. Programmi Eco 40–60 veetarbimise võrdlus veerandi masinatäie ja terve masinatäie puhul.

SpeedPerfect
Kui aega napib, tuleb appi SpeedPerfect, mis vähendab pesuaega kuni 65%*, ohverdamata sealjuures head tulemust. SpeedPerfectit saab kasutada koos enamiku programmidega ja nii täis kui ka pooltäis masina puhul ning see sobib kõigile kangatüüpidele. Kui lülitad SpeedPerfecti sisse näiteks koos segapesu programmiga, pestakse kuni 4 kilo pesu põhjalikult puhtaks vaid 46 minutiga. * Programmi Easy Care 40 °C kestuse erinevus võrreldes programmi Easy Care 40 °C ja funktsiooni SpeedPerfect kombinatsiooni kestusega.

Pesu lisamise funktsioon
Kas lapse sokk või hulkuma läinud T-särk jäi masinasse panemata? Enam pole see probleem! Pesu lisamise funktsioon võimaldab pesutsükli ajal* mugavalt esemeid lisada või eemaldada. Selleks tuleb lihtsalt pesu lisamise nuppu vajutada, luuk avada, unustatud esemed masinasse panna ja seejärel tsüklit jätkata. * Ohutusfunktsioonina ei ole võimalik pesu lisada, kui pesuvaht on kuumem kui 50 °C või kui veetase on liiga kõrge.

AquaStop
Boschi AquaStopi garantii pakub kaitset veekahjustuste eest kogu seadme eluea vältel. Meie AquaStop-süsteemiga pesumasinatel on spetsiaalne topeltseinaga veetoru, ohutusklapp ja ujuklülitiga põrandapaak, mis pakuvad kaitset kõikvõimalike veekahjustuste korral, olgu tegemist katkise veetoru või masina lekkega.

EcoSilence Drive™-i garantii
Ära lase pesumasinal enda õhtusööki häirida. Boschi EcoSilence Drive™ on nii vaikne, et on lihtne unustada, et see üldse töötab. See harjadeta energiasäästlik mootor on ülimalt pika elueaga ja pakume selle puhul 10-aastast garantiid.

10 kg VarioDrum
Meie suur trummel jaotab vett ja pesuvahendit tsükli ajal ühtlaselt ning tõhusalt. Suur VarioDrum võimaldab teil pesta nüüd kuni 10 kg pesu – selles on piisavalt ruumi, et pesu saaks õrnalt ringi liikuda, isegi kui tegemist on kogukate esemetega, nagu voodikatted või -riided. Tulemuseks on 10 kg täiuslikult puhast pesu.

Hygiene Plus
Mõnikord ei ole puhas lihtsalt piisavalt puhas. Seetõttu töötasime välja programmi Hygiene Plus, mis hoiab temperatuuri tsükli vältel püsivana ja lisab tsüklile täiendava loputuse. Tulemuseks on hügieeniliselt puhas pesu, millest on eemaldatud 99,99% levinud mikroobidest ja seda isegi 40° juures.* * Honischi jt (2014, Rhine-Waali Ülikool) uuringu „Pesutsükli kestuse, temperatuuri ja pesuvahendi koostise mõju koduse pesupesemise hügieenilisusele“ („Impact of wash cycle time, temperature and detergent formulation on the hygiene effectiveness of domestic laundering“) kohaselt hävitab Boschi pesumasinate programm AllergyPlus 40 °C ja 60 °C juures teaduslikult soovitatud tingimustel 99,99% mikroobidest Enterococcus Hirae ja Pseudomonas Aeruginosa.

VarioDrum-süsteem
Sinu lemmikriided või õrnad rõivad võivad korduva pesemise käigus kahjustada saada. VarioDrum-süsteemi unikaalne patenteeritud struktuur kasutab ühtlast veejaotust, et pesta mis tahes tüüpi pesu õrnalt ja tõhusalt ilma Sinu lemmikriideid venitamata, kortsutamata või kahjustamata. Olenevalt valitud programmist nihutavad tilgakujuliste elementidega disain ja asümmeetrilised labad pesu hoolimata pöörlemissuunast õrnalt trumli keskele. See ei taga üksnes määrdunud riiete intensiivset puhastamist, vaid garanteerib kogu masinasse pandud pesu kiirema ja põhjalikuma pesemise.

AntiVibration-disainiga küljeseinad
Küljeseinte uuenduslik AntiVibration-disain ei ole ainult pilkupüüdev, vaid pakub ka paremat stabiilsust ja vähendab vibratsiooni. Lisaks reguleerib täiustatud isolatsioon mürataset ja tänu sellele töötavad Boschi pesumasinad väga vaikselt isegi tsentrifuugimistsükli ajal.

Viitstart 
Saad pesutsükli algust edasi lükata, et masin lõpetaks pesemise just siis, kui soovid. Kui oled magama minemas, siis lihtsalt lükka algusaega edasi, et programm lõpetaks hommikul.
 • Pesumasin

  paigaldusmeetoderaldiseisev
  energiaklassA
  energiatarbimine51 kWh/100 tsüklit
  maksimaalne pesukogus10 kg
  pesutsükli kestus235 min.
  veetarbimine ühes tsüklis49 L
  tsentrifuugimiskiirus1600 p/m
  tsentrifuugimise tulemusA
  müratase(pesemisel) / (tsentrifuugimisel) 72 dB
  õhus leviva müra klassA
 • Funktsioonid

  tavapesu-programmidtsentrifuugimine, puuvilla ökopesu, tühjendamine, loputus+tsentrifuug, puuvill, ilma tsentrifuugimiseta, segapesu, sünteetika, vill, õrn pesu, loputus
  eripesu-programmidspordirõivad, kiirpesu, eelpesu, tumepesu, hügieeniline pesu, plekieemaldus, välisrõivad
  lisapesuprogrammidmeeldetuletusega trumlipuhastus
  süsteemidAquaStop  , SpeedPerfect  , I-DOS  , Home Connect 
  funktsioonidsisevalgustus, viitstart, lapselukk, auruga kortsude vähendamine, Wi-Fi, pesu lisamise võimalus
  lisafunktsioonidtõukemärguanded, kaugdiagnostika, ActiveWater Plus, pesuvahendi üledoseerimise hoiatus, isepuhastuv pesuvahendisahtel, määrdumustaseme tuvastus, kortsumisvastane faas programmi lõpus
 • Üldised parameetrid

  valmistatudSaksamaa
  displeiLED
  pesumasina tüüpeestlaetav
  juhtpaneeli keelingliskeelne
  tootjaBosch
  värvvalge
  energiamääruse number2019/2014
 • Mõõtmed

  laius59,8 cm
  kõrgus84,5 cm
  sügavus59 cm
  kaal82,6 kg
  täielik sügavus64,8 cm

Anna hinnang

Nimi:


Hinnang: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Märksõnad: Eestlaetav, Bosch, WGB256ABSN
Kodumasinakeskus @ 2024 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper