Espressomasin Miele CM7550W

Espressomasin Miele CM7550W

Espressomasin Miele CM7550W

Espressomasin Miele CM7550W

Espressomasin Miele CM7550W
Espressomasin Miele CM7550W
Kategooriad
Eripakkumised
Espressomasin Miele CM7550W

Espressomasin Miele CM7550W


2 259.03€
KM-ta: 1 851.67€
Kuumakse al. 75.37 EUR Tootja: Miele
Tootekood: CM7550W
Saadavus: Küsi tarneaega
Kogus:  
      Maksmine

Meie e-poes on võimalik tasuda ülekandega, sularahas, ESTO järelmaksuga.

14 päevane tagastusõigus

Kauba saate tagastada 14 päeva jooksul

Esita päring

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
• Täisautomaatne täius – OneTouch for Two
• Täisautomaatne katlakivieemaldus – “AutoDescale”
• Täiuslikud tulemused ja intensiivne kohviaroom – AromaticSystem
• Täiuslik piimavaht kohvijookide jaoks – piimavahustaja
• Lihtsaim suhtlus seadmega – “WiFiConn@ct”
AutoDescale eemaldab automaatselt katlakivi
Mudeleid CM 7500 / CM 7550 ja CM 7750 ei pea te keerukalt katlakivist puhastama, sest sellega saavad need ise hakkama. “Miele” patenteeritud leiutis: need seadmed eemaldavad katlakivi ise seadme tagaküljel asuva kasseti abil iga päev vabalt valitaval kellaajal. Nii ei saa raskesti eemaldatavat katlakivi üldse tekkida. Kasseti eluiga on olenevalt kohviautomaadi kasutamisest 7 kuni 12 kuud2 ja selle vahetamine on lihtne.

Automaatne loputusfunktsioon ja puhastusprogrammid
Tehniline uuendus, mis tuleb teile otseselt kasuks. Mugavad puhastusprogrammid saavutavad koos automaatse puhastusfunktsiooniga parimaid tulemusi käsitsemise ja hügieeni osas. Määrdumisi tõkestatakse, enne kui need saavad tekkida. See garanteerib pika töötusea ja aitab oluliselt kaasa teie täisautomaatse kohviautomaadi väärtuse säilimisele.

Piimavooliku automaatne puhastamine
Pärast piimaga kohvijookide valmistamist käivitatakse automaatselt kõigi piimajuhtivate komponentide puhastamine veenõust tuleva veega. See garanteerib suurima mugavuse hügieeni osas.

ComfortClean
"ComfortClean"-süsteem teeb hügieeni hoidmise eriti lihtsaks. Paljusid täisautomaatsete kohvimasinate komponente, nt näiteks veepaaki ja kohvipaksu anumat saab väga lihtsalt nõudepesumasinas puhastada. See aitab oluliselt kaasa seadme väärtuse püsimisele.

Kerge puhastada
Igapäevase puhastamisega saavad nutikad seadmed peaaegu ise hakkama. Pärast igakordset piima valmistamist loputatakse piimasüsteem iseseisvalt läbi. CM7 eksklusiivne katlakivi eemaldamise programm “AutoDescale” hoolitseb automaatselt pika kasutusea eest. Tilgavann, veepaak ja kohvipaksunõu on hõlpsalt eemaldatavad ja neid võib tänu “ComfortCleanile” pesta nõudepesumasinas. Tõhusad puhastusfunktsioonid tagavad hügieeni ja suurepärase kohvimaitse.

Vähe müra
"Miele" täisautomaatsed kohvimasinad jahvatavad kohvi vähese müraga eriti vaikselt ja saavutavad seejuures püsivalt täiuslikke tulemusi.

"OneTouch for Two"
Kõigil oasüsteemiga täisautomaatsetel kohvimasinatel on juba tuttava OneTouch-valmistamise kõrval ka uudne "OneTouch for Two"-funktsioon. See funktsioon võimaldab kahe erineva maitsva kohvijoogi samaaegset valmistamist lihtsa nupuvajutuse abil. Vastav programm käivitatakse automaatselt. Lühema valmimisaja tõttu jääb rohkem aega kahekesi nautimiseks.

Kohvipulbrisahtel
Peale oaanuma on "Miele" täisautomaatsetel oasüsteemiga kohvimasinatel täiendav kohvipulbrisahtel. Siia saate pulbrivormis portsioneerida teist kohvisorti.

Kohvi- ja teekannufunktsioon
Teil on külalised? Seade valmistab ühe nupuvajutusega järjest kuni 8 tassitäit kohvi otse kohvikannu. Peale selle pakub “CM7” teevee võimalust, kas ühe tassi või ka terve kannu jaoks.

CupSensor
"CupSensor" teeb teie "Miele" täisautomaatse kohvimasina käsitsemise lihtsamaks. Uuendus tunneb ära tassi kõrguse ja viib peadüüsi õigele positsioonile kõrguste 8 ja 16 cm vahel. Ideaalse kauguse läbi välditakse pritsmeid ja saavutatakse ideaalne kohvitemperatuur ning optimaalne vaht. Pärast piima valmistamist paigutatakse peadüüs 1 cm võrra kõrgemale, et takistada määrdumist.

BrilliantLight
Alati parim vaade teie kohvile – seda suudab vaid "BrilliantLight". Mahe LED-valgus tõmbab tähelepanu igale tassile ja hoolitseb sellega teie köögis meeldiva atmosfääri eest. Parima täiendusena tasakaalustatud kohvimasinate disainile on optiliseks kõrghetkeks "BrilliantLight", mis teeb kohvi nautimise veelgi ilusamaks.

Taimer
Täisautomaatse kohvimasina sisse- ja väljalülitamist saab programmeerida individuaalselt ja vastavalt vajadusele. Esimese kohvivalmistuse saab näiteks seadistada kohe hommikuks, kuna seade lülitub automaatselt sisse ja õhtuti iseseisvalt välja. Energia säästmiseks saab täisautomaatset kohvimasinat pikema mittekasutamisese korral ka täielikult välja lülitada.

Eksperdirežiim
Maitse järgi saab valmistamisparameetreid spontaanselt kohandada: Jahvatuskogust ja veekogust saab eksperdirežiimis veel ka protsessi käigus seadistada. Nii saate ka oma külalistele vastavalt maitse-eelistustele alati ideaalset kohvijooki pakkuda.

“WifiConn@ct”
Juhtige mugavalt kaugusest: peaaegu kõik CM 7-seadmed on võrku ühendatav ja neid saab ka mobiilse lõppseadmega juhtida. Nii teete mugavalt seadistusi või valmistate oma kohvijoogi funktsiooni “MobileStart” abil nutitelefoni või tahvelarvutiga, seda ka diivanilt. Või tellite nutitelefoni teel mõne klikiga kohviube ja puhastusvahendit: rakendus “Miele@mobile” suunab teid otse “Miele” veebipoodi.

Hõlbus käsitsemine
Seadme juhtimine ei saaks enam mugavam olla: intuitiivselt juhitavate puuteekraanidega jõuate vaid mõne puudutustega oma lemmikkohvi nautimiseni.

Kergesti väljavõetav kohvipress
Kohvipress on automaatse kohvivalmistamise "süda". Seda on lihtne küljest võtta ja puhastada. See kindlustab teile pikaks ajaks laitmatult hügieenilise kohvipressi, püsivalt kõrge kohvikvaliteedi ja masina pika tööea.

Piimavahustaja
Cappuccinatore’ga valmistate kuuma piima või piimavahtu. Vaid mõne sekundiga kuumutab või vahustab see piima otse tassis/klaasis. Seejärel on seda lihtne nõudepesumasinas pesta.

Funktsioon “DoubleShot”
Kõigile, kes armastavad tugevat kohvimaitset: CM7 uus DoubleShot-funktsioon. Selle juures valmistatakse jook topeltkoguse 1 kohvi/espressoga, aga lühendatud ekstraktsiooniajaga. Nii lahustatakse kohvist palju vähem mõruaineid. Tulemus on eriti täidlane ja pehme kohviaroom ilma mõru järelmaitseta. Ideaalne nt Espressona, Cappuccinos või Flat White'is.

Kohv ja tee
Uus CM7 pakub täiesti uut nautimisvalikut: see suudab täisautomaatselt valmistada 20 erinevat kuuma jooki. Ja parim: CM7 ei valitse täiuslikult vaid itaalia kohvijookide suurt spektrit, vaid ka erinevate teesortide individuaalset valmistamist. Kas roheline või must tee, taimetee või puuviljatee: vesi soojendatakse alati optimaalse temperatuurini parima teearoomi saamiseks.

Kasutajaprofiilid
Salvestage oma lemmikjoogid ühte kuni 10st personaalsest nautlejaprofiilist ja laske oma "Miele" täisautomaatsel kohvimasinal end isiklikult tervitada. Siia saate salvestada kõik oma lemmikjoogi parameetrid: jahvatuskogus, veetemperatuur ja -kogus, vajadusel piima valmistamine. Individuaalseks kohvinaudinguks.

Täiuslikus harmoonias tervikliku kohvinaudinguga
Ükskõik kas otsustate “Miele” integreeritava või eraldiseisva kohviautomaadi kasuks, täiuslik kohvikogemus ainulaadsete naudinguhetkedega on garanteeritud. Meie kohviautomaadid täiustavad mitmekülgsete kohvijookide valmistamist tänu täiuslikult häälestatud süsteemile. Te näete, tunnetate, kuulete seda, tunnete selle lõhna ja muidugi eriti selle maitset.

Kasutuslukk
Kasutusluku saab seadistada ühe sõrmevajutusega. Nii on see kaitstud tahtmatu sisselülitamise eest, nt laste poolt.
Espressomasin
espressomasina tüüp: täisautomaatsed
valmistab ühe nupulevajutusega americano, cafe latte, cappuccino, espresso, espresso macchiato, flat white, kannutäis kohvi, kuum piim, latte macchiato, lungo, must kohv, piimavaht, ristretto
funktsioonid: aktiivne tasside soojendus, heli summutus
programmid: katlakivieemaldus programm, loputusprogramm, piimasüsteemi puhastus, sisselülitustaimer, väljalülitustaimer
kohvi valmistamine: automaatne
eeljahvatatud kohvi kasutusvõimalus: Jah
piimavahustaja: Jah
aur / kuum vesi: Jah
seadistatav kuuma vee kogus: Jah
kaks tassi ühe valmistuskorraga: Jah
kaks piimakohvi ühe valmistuskorraga: Jah
reguleeritava kõrgusega kohvitila: 8 - 16 cm
võimsus: 1500 W
veemahuti maht: 2,2 L
kohviubade mahuti: 500 g
kohvipaksusahtli maht: 16 portsjonit
seadistatav kohvikangus: Jah
ooterežiimil 0 W energiakulu: Jah
piimatermos: Jah
veski: roostevabast terasest veski
Üldised parameetrid
eriomadused: programmeeritav eeltõmbamine, programmeeritav veetemperatuur, piimakogus ja piimavahu kogus, kuupäevanäidik, ajakuva, CupSensor tuvastab tassi kõrguse ja viib peadüüsi õigesse asendisse, programmeeritav ooterežiimi aeg, Miele@home, WiFiConn@ct
komplektis: puhastustabletid, roostevabast terasest piimanõu (termos), katlakivieemaldi kassett
tootja: Miele
värvus: must
Keel
menüü keeled: eesti, inglise, vene, läti
Mõõtmed
laius: 31,1 cm
kõrgus: 39,7 cm
sügavus: 44,5 cm

Anna hinnang

Nimi:


Hinnang: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:Märksõnad: Espressomasin, Miele, CM7550W
Kodumasinakeskus @ 2024 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper